Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Amalfi Kıyıları

separator
Fiyat 4 Gece 5 Gün
Aşağı kaydırın

Amalfi Kıyıları

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 4 Gece 5 Gün

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi gerekmektedir.

4 Gece 5 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 08.30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / NAPOLI / AMALFI
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki işlemlerden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1879 sefer sayılı uçağı ile 08.30’da Güney İtalya’nın en güzel şehirlerinden Napoli’ye hareket. Yaklaşık 2,5 süren uçuşun ardından yerel saat ile 09.45’te Napoli’ye varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracımız ile Amalfi’ye transfer. Yaklaşık 1,5 saat sürecek bu yolculuk sonrasında otelimize varış, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: AMALFİ
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Amalfi’nin muhteşem sokakları içinde gezinti yapabilir ya da kendinizi Akdeniz’in masmavi sularına bırakabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Capri Adası Turu'na katılabilirler. Bu cıvıl cıvıl, eğlence dolu adada Marina Grande’deki kafelerden birinde keyif yapabilir, Piazzetta Meydanı'nı gezebilir, Marina Piccola’da denize girebilir ya da Grotta Azzurra isimli mağarayı keşfe çıkabilirsiniz. Bu keyifli deneyim sonrasında otelimize dönüş. Geceleme otellimizde.
3
3. Gün: AMALFİ
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Amalfi’nin muhteşem sokakları içinde gezinti yapabilir ya da kendinizi Akdeniz’in masmavi sularına bırakabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Sorrento & Positano & Ravello Turu'na katılabilirler. Kayalıklar üzerine kurulmuş muhteşem Sorrento’dan başlayan turda, limon ağaçlarıyla çevrili, ışıl ışıl manzara sizi hayran bırakacak. Devamında Positano’ya geçip araba girişinin yasak olduğu, rengarenk evleri ve denize dik inişi ile ünlü bu kasabayı keşfedeceğiz. Burada vakit geçirdikten sonra denizden yüksekliği 350 metre olan Ravello’ya geçilecek. Buradaki nefes kesici manzara ve birbirinden güzel bahçelerle çevrili kasabayı gezdikten sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: AMALFİ
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Amalfi’nin muhteşem sokakları içinde gezinti yapabilir ya da kendinizi Akdeniz’in masmavi sularına bırakabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: AMALFİ / NAPOLİ / İSTANBUL
Kahvaltıdan sonra Napoli Havalimanı'na transfer. Türk Hava Yolları'nın TK 1880 sefer sayılı uçuşu ile 10.45'te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 14.00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU