Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Bali, Singapur Turu

separator
Fiyat 7 Gece 10 Gün
Aşağı kaydırın

Bali, Singapur Turu

'dan itibaren kişi başı

Bali (5) Singapur (2)

Singapur Hava Yolları ile 7 Gece 10 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

7 Gece 10 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 14.25
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / SINGAPUR
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 14.25'te Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2
2. Gün: SINGAPUR / BALİ
Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 05.45’te Singapur’a varış. Burada uçak değiştirerek 08.20'de Singapur Hava Yolları'nın SQ 938 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Bali Adası’na hareket. Yerel saat ile 11.05’te Bali Adası’nın başkenti olan Denpasar’a varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Bali’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Kintamani Volkan Turu’na katılabilirler. Tam gün sürecek bu turda sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izliyoruz. Ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış batik işçiliğinin yapıldığı atölyeleri geziyoruz. Daha sonra sırası ile; gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyü'nü ve ahşap oymacılığı ile ünlü Mas Köyü'nü ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani Bölgesi'ne doğru devam ediyoruz. Kintamani Bölgesi'ne vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda, Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçeleri geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası, Maymun Ormanı'nı da görüp Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Bali Adası'nı ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: BALİ
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turu'na katılabilirler. Saat 16.00 gibi otelimizin lobisinden hareketle başlayan tur, yarım saatlik bir yolculuk sonunda Uluwatu Bölgesine varışımız ile devam eder. Uluwatu Tapınağı'na belinize Mayala Peştemali (sarong) sarıldıktan sonra giriş yapabiliyorsunuz. Tapınağın kalbine gelmeden geçilen yolda, tapınağa bekçilik eden maymunları görüp fotoğraflayabilirsiniz. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusu'nu ve 70 metre yükseklikten sizleri etkisi altına alacak okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Saat 18.00'de Keçak Dansı'nı gün batımı ile birlikte izleyerek, bu muhteşem atmosferde bambaşka duygulara kapılacaksınız. Dans bitiminde bizi bekleyen aracımızla otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Rafting ve Fil Safari Turu'na katılabilirler. Tam gün sürecek bu turumuzda sabah 08.30 lobiden hareketle önce adanın kuzeyindeki Ubud Bölgesi'nde bulunan rafting noktasına gidiyoruz. Ön bilgilendirmeden sonra rafting parkurumuzda eğlencenin tadını çıkarıyoruz. (Herkesin kolaylıklar katılımcı olabileceği seviyededir) Rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yine burada alıyoruz. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkı'na devam ederek burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz. Bu eğlenceli geçecek turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh Turu'na katılabilirler. Yarım günlük bu tur için öğleden sonra 14.30'da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı'na varıyoruz. Burada gün batımını izlendikten sonra otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: BALİ / SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına hareket. Singapur Hava Yolları'nın SQ 939 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.55'te Singapur’a uçuş. Yerel saat ile 14.35'te varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Singapur Şehir Turu gerçekleştirilecektir. Bu turumuzda sırasıyla; Parlamento Binası, Padang, Çin Mahallesi ve botanik bahçeleri görülüyor. Orkideleriyle ünlü Singapur’daki botanik bahçe ziyaretimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
8
8. Gün: SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Sentosa Adası Turu'na katılabilirler. Singapur’un güneyinde bulunan, tropikal bitki örtüsüne sahip bu tatil adasına, kara yoluyla olduğu gibi, 55 metre yükseklikte bulunan teleferik ile de gitmek mümkündür. Adadaki çeşitli müzeleri gezebilir, devasa akvaryumdaki köpekbalıkları ve türlü tropikal balığı gözlemleyebilir ya da Universal Studioları'nda vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
9
9. Gün: SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Clark Quay'de yemek yiyebilir ya da Orchard Road’un muhteşem atmosferinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Akşam saatlerinde bagajlarımızı teslim aldıktan sonra dönüş yolculuğu için havalimanına transfer.
10
10. Gün: SINGAPUR / İSTANBUL
Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 bağlantı seferi ile saat 01.50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 08.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
SQ391 İstanbul Singapur 14:25 05:45
SQ938 Singapur Bali 08:20 11:05
SQ949 Bali Singapur 21:45 00:20
SQ392 Singapur İstanbul 01:50 08:25
 
 • Singapur Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU