Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Barcelona Turu

separator
Fiyat 3 Gece 4 Gün
Aşağı kaydırın

Barcelona Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 3 Gece 4 Gün

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi gerekmektedir.

3 Gece 4 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 09.30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / BARCELONA
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki işlemlerden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1835 sefer sayılı uçağı ile 09.30’da İspanya’nın olduğu kadar tüm dünyanın da en çok turist çeken şehirlerinin başında gelen Barcelona’ya hareket. Yaklaşık 4 saat süren uçuşun ardından yerel saat ile 12.20’de Barcelona’ya varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak yarım günlük Barcelona Şehir Turu organize edilecektir. Bu turumuzda, Endülüs Arenası, Montjuic Tepesi, Barcelona Limanı, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Bazilikası, Catalunya Meydanı, Gaudi’Nin evleri, La Rambla ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: BARCELONA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Barcelona’nın sürprizlerle dolu sokakları içinde gezinti yapabilir ya da İspanyol mutfağının leziz tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Figueras ve Girona Turu'na katılabilirler. Müslüman, Hristiyan ve Musevi mirasının iç içe geçtiği en güzel örneklerinden biri olan Girona’nın balık sırtı sokaklarında, tarih içinde bir seyahate çıkacaksınız. Fransa sınırına çok yakın olan Figueras’da ise bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’nin müzesini ziyaret edebileceksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: BARCELONA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Barcelona’nın sürprizlerle dolu sokakları içinde gezinti yapabilir ya da İspanyol mutfağının leziz tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Flamenko Gecesi’ne katılabilir; İspanya’nın en ünlü kültürel zenginliğini seyredebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: BARCELONA / İSTANBUL
Kahvaltıdan sonra havalimanına transfer saatine dek serbest zaman. Öğleden sonra havalimanına transfer. Türk Hava Yolları'nın TK 1856 sefer sayılı uçuşu ile 18.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU