Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Koh Samui, Bangkok, Singapur Turu

separator
Fiyat 9 Gece 12 Gün
Aşağı kaydırın

Koh Samui, Bangkok, Singapur Turu

'dan itibaren kişi başı

Koh Samui (5) Bangkok (2) Singapur (2)

Singapur Hava Yolları ile 9 Gece 12 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

9 Gece 12 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 14.25
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Güvence Paketi
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: İSTANBUL / SİNGAPUR
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 14.25'te Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2
2. Gün: SİNGAPUR / KOH SAMUI
Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 05.45’te Singapur’a varış. Burada uçak değiştirerek, 08.40'da Singapur Hava Yollarının SQ 5062 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Tayland’ın gözde tatil beldelerinden Koh Samui’ye hareket. Yerel saat ile 09.30’da varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Koh Samui’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu düzenlenecektir. Yarım günlük bu ada turumuzda ilk durağımız, Koh Samui Adasının en büyük ve en meşhur caddesi olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz, Ladd Koh olacak. Burada verdiğimiz seyir ve fotoğraf molasının ardından ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz.  30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi, yerel halk için oldukça önemli olan mumyalanmış Budist Rahibi ve çevreye kuşbakışı bakmanıza da olanak sağlayan Büyük Buddha heykeli, turumuz esnasında görülecek yerlerdir. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu düzenlenecektir. Bu turumuzda, Koh Samui Adası’nın yaklaşık 70 km kuzeyinde bulunan ve dalış cenneti olarak anılan Koh Nang Yuan’a gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. Bophut Koyu'ndan hareketle, yaklaşık bir buçuk saat süren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’a varış. Tayland körfezinin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir, rengarenk tropik balıklarla beraber yüzebilir ve onları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağımız öğle yemeğinizi de alacağınız Koh Tao Adası. Koh Tao'da, Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkanı bulunmaktadır. Tur bitiminde Bophut Limanı'na dönüş ve otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Dağ Safarisi Turu düzenlenecektir. Bu turumuz için otelimizden 4x4 Jeep'lerle alınacaksınız. Koh Samui Adasının güney kısmına gidilerek, buradaki Fil Kampına ulaşılıyor. Yeşilliklerle bezeli bu alanda, bu devasa hayvanların günlük yaşantılarını, yıkanan filleri ve hindistan cevizi ağaçlarında türlü numaralar yapan maymunları izleme fırsatı bulacaksınız. Ardından ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp vahşi doğanın emaneti olan timsahları da görme şansını elde edeceksiniz. Turun devamında, dağın tepe noktasına ulaşılarak, muhteşem Tarn Nim Şelalesi'ni de görüp, lokal bir restoranda alınacak öğle yemeğinin ardından turumuzu sonlandırarak otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Anthong Marine Ulusal Parkı Turu düzenlenecektir. Koh Samui Adasının 45 km kuzey batısında bulunan ve Tayland’ın ikinci Ulusal Parkı olan Anthong Marine: 250 km2 lik alana yayılmış 40 tane adadan oluşmaktadır. Koh Samui’den sürat teknesi ile yaklaşık 1 saat mesafede bulunan bu park, yeşilliklerle bezenmiş adacıkları, kristal mavi göletleri, esrarengiz mağaralar ve ilginç kaya oluşumları ile görenleri büyülemektedir. Sabah erken saatte başlayan turumuzun 2 durağı bulunmaktadır; Koh Wua Talap yani “Uyuyan İnek Adası” ve    Koh Mae Anne Ada yani “Zümrüt Yeşili Renkli Koy”. Görsel anlamda sizleri sonsuz tatmin edecek bu turumuzda öğle yemeği Koh Wua Talap’da alınacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: KOH SAMUI / BANGKOK
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Bangkok Hava Yolları'nın PG 122 sefer sayılı uçuşu ile 09.15’te Bangkok’a hareket. 10.20’de varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Bangkok Şehir Turuna katılabilirler. Bu turumuzda sırasıyla; Altın Budha Tapınağı, Po Tapınağı, Wat Benchamabepit Tapınağı, Parlamento Binası ve Çin Mahallesi görülecektir. Tur bitiminde otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
8
8. Gün: BANGKOK
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen ve Bangkok’un sembolü haline gelen Yüzen Çarşı ve Kanallar Turu'na katılabilirler. Bangkok’un 130 kilometre kadar uzağında bulunan nehrin üzerine kurulan yüzen şehirde, dükkanların yerini tekneler almış durumda. Burada alışveriş ve fotoğraf çekiminin ardından kanal turunu yapmak üzere ilerliyoruz. Kanal turunda, Bangkok’un yeni çehresini seyrettiğiniz gibi, eski ve otantik yapılarına da şahitlik edeceksiniz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
9
9. Gün: BANGKOK / SİNGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Singapur Hava Yolları’nın SQ 973 sefer sayılı uçuşu ile 09.40’da Singapur’a hareket. Yerel saat ile 13.10’da Singapur’a varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimize ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Singapur Şehir Turu sunuyoruz. Bu turumuzda sırasıyla; Parlamento Binası, Padang, Çin Mahallesi ve botanik bahçeleri görülüyor. Orkideleriyle ünlü Singapur’daki botanik bahçe ziyaretimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
10
10. Gün: SİNGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Sentosa Adası Turu'na katılabilirler. Singapur’un güneyinde bulunan, tropikal bitki örtüsüne sahip bu tatil adasına, kara yoluyla olduğu gibi, 55 metre yükseklikte bulunan teleferik ile de gitmek mümkündür. Adadaki çeşitli müzeleri gezebilir, devasa akvaryumdaki köpek balıkları ve türlü tropikal balığı gözlemleyebilir ya da Universal Studioları'nda vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
11
11. Gün: SİNGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Clark Quay'de yemek yiyebilir ya da Orchard Road’un muhteşem atmosferinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Akşam saatlerinde bagajlarımızı teslim aldıktan sonra dönüş yolculuğu için havalimanına transfer.
12
12. Gün: SİNGAPUR / İSTANBUL
Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 bağlantı seferi ile saat 01.50’te İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 08.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
SQ391 İstanbul Singapur 14:25 05:45
SQ5062 Singapur Koh Samui 08:40 09:30
SQ5063 Koh Samui Singapur 12:05 15:15
SQ392 Singapur İstanbul 01:50 08:25
 
 • Singapur Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU