Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Koh Samui, Phuket, Singapur Turu

separator
Fiyat 7 Gece 10 Gün
Aşağı kaydırın

Koh Samui, Phuket, Singapur Turu

'dan itibaren kişi başı

Koh Samui (3) Phuket (3) Singapur (1)

Singapur Hava Yolları ile 7 Gece 10 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

7 Gece 10 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 14.25
 • Kıyafet
  Rahat atletik giysiler, yürüyüş ayakkabıları, şapka ve yüzme kıyafeti
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / SINGAPUR
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 14.25'te Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2
2. Gün: SINGAPUR / KOH SAMUI
Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 05.45’te Singapur’a varış. Burada uçak değiştirerek; 08.40'da Singapur Hava Yolları'nın SQ 5062 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Tayland’ın gözde tatil beldelerinden Koh Samui’ye hareket. Yerel saat ile 09.30’da varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Koh Samui’nin en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelimizde.
3
3. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için ekstra Samui Adası Turu düzenlenecektir.  Yarım günlük bu ada turunuzda ilk durağınız, Koh Samui Adası'nın en büyük ve en meşhur caddesi olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izleyebileceğiniz, Ladd Koh olacak. Burada verdiğimiz seyir ve fotoğraf molasının ardından ilginç oluşumları ile dikkat çeken Grand Ma ve Grand Pa doğal kayalıklarını görebilirsiniz. 30 metre yükseklikten akan Na Muang Şelalesi, yerel halk için oldukça önemli olan mumyalanmış Budist Rahibi ve çevreye kuşbakışı bakmanıza da olanak sağlayan  Büyük Buddha heykeli turunuz esnasında görülecek yerlerdir. Tur bitimi otele dönüş. Konaklama otelimizde.
4
4. Gün: KOH SAMUI
Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz için düzenlenecek olan ekstra Koh Tao & Koh Nang Yuan Adası Turu gerçekleştirilecektir. Koh Samui Adası’nın yaklaşık 70 km kuzeyinde bulunan ve dalış cenneti olarak anılan Koh Nang Yuan’a gitmek için otelimizden ayrılıyoruz. Bophut Koyu'ndan hareketle, yaklaşık bir buçuk saat süren deniz yolculuğunun ardından kum şeridi ile birbirine bağlı, 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’a varmış oluyoruz. Tayland Körfezi'nin en iyi görüş netliğine sahip sularında şnorkel ile dalabilir,  rengarenk tropik balıklarla beraber yüzebilir ve onları ellerinizle besleyebilirsiniz. Daha sonraki durağınız öğle yemeğinizi de alacağınız Koh Tao Adası. Koh Tao'da, Mango Bay veya hava ve deniz suyunun durumuna bağlı olarak başka bir noktada denize girme ve dinlenme imkanı bulunmaktadır. Tur bitiminde Bophut Limanı'na dönüş ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
5
5. Gün: KOH SAMUI – PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından Tayland’ın en ünlü turizm beldesi olan Phuket’e geçmek için havalimanına doğru hareket. Bangkok Airways ile gerçekleşecek uçuşumuz sonrasında Phuket’e varış ve otelimize yerleşme. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz Tiger Kingdom isimli kaplanlarla dolu merkeze gidebilirler. Burada boy boy kafeslenmiş kaplanlarla yakınlık kurabilir, onları besleyebilir ya da fotoğraf çektirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: PHUKET
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Phi Phi Adası Turu'na katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı limanlardan birine transfer olmanız ile başlayan turumuz, Phi Phi Adası'na yolculukla devam edecek. Yol esnasında; Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bey görülecek. Adalardan birinde öğle yemeğinin ardından Phi Phi Adası'nda serbest zaman tanınacak. Buradaki muhteşem güzellikteki koyda yüzebilir ve turkuaz suların tadını çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen James Bond Adası Turu'na katılabilirler. Otelimizden katamaranların kalktığı küçük limana doğru yola çıkıyoruz. Limandan James Bond filmlerinin burada çekilmesinin ardından dünya çapında üne kavuşan adaya hareket ediyoruz. Katamaran yolculuğunuz esnasında, Tayland’ın rüzgar ve dalga aşınmaları sonucu şekillenmiş ve muazzam güzellikte bir yapıya kavuşmuş kayalarını fotoğraflayabilirsiniz. Tur esnasında, katamaranların demirlediği bir bölümde, kanolara binerek ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilir, doğal havuza dönmüş alanlarda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve geceleme otelimizde.
8
8. Gün: PHUKET / SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Singapur Hava Yolları'na ait MI 751 sefer sayılı uçuş ile saat 10.15'te Singapur’a hareket ve yerel saat ile 13.00'de Singapur’a varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Singapur Şehir Turu gerçekleştirilecektir.  Bu turumuzda sırasıyla; Parlamento Binası, Padang, Çin Mahallesi ve botanik bahçeleri görülüyor. Orkideleriyle ünlü Singapur’daki botanik bahçe ziyaretimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
9
9. Gün: SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Sentosa Adası Turu'na katılabilirler. Singapur’un güneyinde bulunan, tropikal bitki örtüsüne sahip bu tatil adasına, kara yoluyla olduğu gibi, 55 metre yükseklikte bulunan teleferik ile de gitmek mümkündür. Adadaki çeşitli müzeleri gezebilir, devasa akvaryumdaki köpekbalıkları ve türlü tropikal balığı gözlemleyebilir ya da Universal Studioları'nda vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelinize dönüş. Bagajlarınızın teslim alınmasının ardından geri dönüş yolculuğunuz için havalimanına transfer.
10
10. Gün: SINGAPUR / İSTANBUL
Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 bağlantı seferi ile saat 01.50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından, yerel saat ile 08.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
SQ391 İstanbul Singapur
SQ938 Singapur Bali
SQ949 Bali Singapur
SQ392 Singapur İstanbul
 
 • Singapur Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU