Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Lapland Turu

separator
Fiyat $980
Aşağı kaydırın

Lapland Turu

$980 'dan itibaren kişi başı

BEMBEYAZ BİR MASAL LAPLAND TURU

KESİN HAREKET!

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

3 GECE & 4 GÜN

1
1.Gün: ISTANBUL – ROVANİEMİ 16 ŞUBAT 2023 PERŞEMBE
İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde uçuşumuzdan 3 saat önce 06:25’te buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1749 sefer sayılı uçuşu ile 09.25’te Rovaniemi’ye uçuyoruz. Yerel saat ile 13:05’te Rovaniemi’ye varıyoruz. Rovaniemi’ye’ varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile Santa Claus Village’a doğru yola çıkıyoruz. Kısa bir yolculuğun ardından Noel Baba’nın Köyü olarak tanınan Santa Claus Village’da sevdiklerinize Santa Claus Office’ten kartpostal gönderebilir, masal diyarlarını andıran büyüleyici atmosferinde keyifli anlar geçirebilirsiniz. Santa Claus Village ziyaretimiz esnasında Kuzey Kutup çizgisini de ziyaret etmiş olacağız. Turumuzun sonunda Rovaneimi otelimize transferimizi gerçekleştiriyor ve dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz geceleme ve Rovaneimi’deki otelimizde.
2
2.Gün: ROVANİEMİ 17 ŞUBAT 2023 CUMA
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm günümüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından opsiyonel olarak düzenlenecek Ren Geyiği Çiftliği & Husky Safari turumuza katılabilirler. Turumuz Ren Geyiği çiftliğine otelimizden transferimiz ile başlamaktadır. Bu turda Ren Geyiği çiftliğinde kısa bir Ren Geyiği kızak sürüş deneyimi yaşıyoruz ve “Ren Geyiği Sürüş Sertifikası” alıyoruz, ardından yanan ateş etrafında geleneksel Laponya çadırı içinde keyifli dakikalar geçireceğiz. Turumuzun devamında Husky çiftliğine transfer olarak sevimli soğuk mevsimin hayvanlarıyla zaman geçiriyor, kendi takımımızdaki Husky köpeklerinin nasıl yönlendirileceğini öğreniyor ve 3km boyunca Husky kızaklarının sürüşünün tadını çıkarıyoruz. Öğle yemeğini alacağımız restoranımızda tamamlayarak otelimize hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği Kuzey Işıkları Avı turuna (35 €/kişi başı) katılabilirler. Şansımız yaver giderse bu büyüleyici doğa olayına tanıklık edebiliriz. Ren Geyiği & Husky Safari Turu (Öğle Yemekli): Yetişkin: 250 €/kişi başı / 4-12 Çocuk: 200 €/kişi başı.
3
3.Gün: ROVANİEMİ 18 ŞUBAT 2023 CUMARTESİ
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm günümüz serbest. Arzu eden misafirlerimizle rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Kar Safarisi Turu (Snowmobile Turu) katılıyoruz. Kar safari turumuz, Lapland’e özel kar motorları (snowmobile’lar) üzerinde yaklaşık 1 saatlik süren donmuş Baltık Denizi’nin üzerinde sürüş deneyimi yakalayacağınız. Turumuzun ardından Bölgenin ormanlık alanlarının içine kurulmuş vahşi yaşam parkı Ranua Hayvanat Bahçesine gidiyoruz. Bölge de yaşayan Kutup ayıları, kutup tilkileri, vaşaklar, kar baykuşu ve daha pek çok yırtıcı özel hayvanları göreceğiz. Sonrasında benzerine masallarda rastladığımız içerisinde buzdan heykeller, buzdan yapılan kaydırak, buzdan restoran bulunan Snowexperince 365’ ı gezeceğiz. Dilerseniz buzdan masalarda oturup, içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Snowmobile Turu 1 Saat (1 araçta/2 kişi), Ranua ve Snowexperince Yetişkin: 180 €/kişi başı, Çocuk (04-12 Yaş): 135 €/kişi başı
4
4.Gün: ROVANİEMİ - İSTANBUL 19 ŞUBAT 2023 PAZAR
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip cam igloolar ve buz otelin olduğu kompleksi ziyaret ediyoruz. Bu turumuzda buzdan heykeller, buzdan barlar ve hatta buzdan yapılmış saunayı görme şansına sahip olacağız. Turumuzun ardından havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında Türk Havayolları’nın TK1750 sefer sayılı uçuşu ile 16:10’da İstanbul’a hareket. Saat 21.40’ta İstanbul’a varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki SKYhub organizasyonumuzda görüşmek dileği ile.

Tour Location

Bir Cevap Yazın

Accommodation
Meals
Overall
Transport
Value for Money

Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

    Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

    Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

    X
    TALEP FORMU