Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Lizbon Turu

separator
Fiyat 3 Gece 4 Gün
Aşağı kaydırın

Lizbon Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 3 Gece 4 Gün

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi gerekmektedir.

3 Gece 4 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 11.50
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / LİZBON
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 1759 sefer sayılı uçağı ile 11.50’de Avrupa Kıtası'nın batıya açılan en ucundaki Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket. Yaklaşık 5 saat süren uçuşun ardından yerel saat ile 14.50’de Lizbon’a varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracımız ile otelinize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra olarak yarım günlük Lizbon Şehir Turu organize edilecektir. Bu turumuzda VII. Eduardo Parkı, Restauradores ve Rossio Meydanı, Tejo Nehri, Sao Jorge Kalesi, Alfama semti, Jeronimo Manastırı, Kaşifler Anıtı ve Belem Kulesi görülecek yerler arasındadır. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: LİZBON
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Lizbon’un sürprizlerle dolu sokakları içinde gezinti yapabilir ya da Portekiz mutfağının leziz tatlarını deneyimleyebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Obidos & Fatima Turu'na katılabilirler. Bu turda ilk olarak ünlü Fatima şehrine gidiyoruz. Yaklaşık 90 dakika sürecek yolun ardından Meryem Ana’nın 1917 yılında üç küçük çobana göründüğü ve Hristiyanlığın en önemli ibadet yerlerinden biri olarak kabul ettiği şehri geziyoruz. Buradaki keyifli gezintinin ardından tipik bir orta çağ kenti olan ve tarihi dokusunu korumayı başarmış Obidos’ta vakit geçiriyoruz. Birçok küçük dükkanı ve hediyelik eşyacısı ile masal şehri Obidos’taki gezimizin ardından Lizbon’a geri dönüş. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: LİZBON
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Lizbon’un kaleye doğru çıkan dar sokaklarında gününüzü geçirebilir, alışveriş merkezlerinde dolaşabilir ya da casinoda şansınızı deneyebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: LİZBON / İSTANBUL
Kahvaltıdan sonra havalimanına transfer. Türk Hava Yolları'nın TK 1756 sefer sayılı uçuşu ile 11.30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU