Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Maldivler Turu

separator
Fiyat 5 Gece 7 Gün
Aşağı kaydırın

Maldivler Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 5 Gece 7 Gün, Her Salı, Perşembe, Pazar Hareket

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

5 Gece 7 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 02:30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Havaalanı Vergisi
  Konaklama
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: İSTANBUL / MALDİVLER
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki işlemlerin ardından Türk Hava Yolları'nın TK 730 sefer sayılı uçuşu ile 02.10'da Maldivler’e hareket. Uçakta gece yolculuğu.Yerel saat ile 12.15'te Maldivler Havalimanı'nın bulunduğu Hulhule Adası'na varış. Özel karşılamanın ardından otelin havaalanına mesafesine göre deniz uçağı, sürat motoru ya da iç hatlar uçağı ile transferiniz gerçekleşecektir. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: MALDİVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra olan Snorkeling Safari Turu'na katılabilirler. Maldiv Adaları'nın en büyük özelliği, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü su altı güzellikleridir. Maldivler dünyanın en güzel dalış noktalarına sahiptir ve her tesis bir çok profesyonel ya da amatör dalış seçeneği sunmaktadır. Mükemmel iklimi ve su altının eşsiz güzelliği Maldivler’i bir dalış merkezi haline getirmiştir. Bu deneyimi yaşamanızı özellikle tavsiye ederiz. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: MALDİVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan yararlanma fırsatı. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: MALDİVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde düzenlenen Night Fishing (Gece Balık Avı) gezisine katılabilirler. 17.00'de başlayıp yaklaşık 20.00'ye kadar süren bu turda kaldığınız adanın açıklarında, ay ışığı altında sizin için hazırlanmış oltalar ile balık tutma zevkini yaşayabilir, Hint Okyanusu'na özgü büyük ve renkli balıkları tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: MALDİVLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler otelinizde ekstra olarak düzenlenen Island Hopping Turu'na katılabilirler. Bu turda kaldığınız otelin yakınlarında bulunan adalar ziyaret ediliyor. Genellikle tam gün süren bu tura sabah kahvaltısının ardından başlanıyor. Çevre adaları dolaşılıp seçilen bir adada barbekü öğle yemeği için mola veriliyor. Yemeğiniz hazırlanırken şnorkel ile dalış imkânı bulabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: MALDİVLER / İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Akşam üzeri havaalanına transfer. Türk Hava Yolları'nın TK 731 sefer sayılı uçağı ile 23.55'te İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
7
7. Gün: İSTANBUL
Yerel saat ile 06.30’da varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
TK 730 İstanbul Male 02:10 12:15
TK 731 Male İstanbul 23:55 06:05
 
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU