Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Mauritius Turu

separator
Fiyat 7 Gece 9 Gün
Aşağı kaydırın

Mauritius Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 7 Gece 9 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

7 Gece 9 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 01.25
 • Dahil Olanlar
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: İSTANBUL / MAURITIUS
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 160 sefer sayılı uçuşu ile 01.25'te Mauritius’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.Yerel saat ile öğlen 12.10'da Mauritius’a varış. Özel karşılamanın ardından sizi bekleyen aracımız ile birlikte otelimize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Dinlenme, deniz, kum ve güneşten yararlanma imkânı.  Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Mauritius Adası Turu düzenlenecektir. Bu turumuzda, ilk olarak Pamplemousses botanik bahçeleri ziyaret ediliyor. Yüzlerce türü içerisinde barındıran bu bahçedeki gezintinin ardından Mauritius’un ihracat alanındaki en önemli ürünü olan, şeker ve şeker kamışının üretim ve tanıtımının yapıldığı, “Aventure du Sucre” isimli yere gidip bilgi ediniyor ve tadımda bulunuyoruz. Bu keyifli gezinin ardından öğle yemeği alıp Başkent Port Louis’e doğru ilerliyoruz. Eski ve yeninin iç içe geçtiği bu keyifli bölgedeki serbest zamanınızı, alışveriş yaparak ya da rengarenk dükkanları fotoğraflayarak geçirebilirsiniz. Tur bitiminde tekrar otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Vahşi Doğa Turu'na katılabilirler. Bu turda ilk önce Casela Doğal Parkı'na gidiyoruz. Yaklaşık 1,5 saat boyunca aslanlarla beraber, kendi doğal ortamlarında yürüyüş yapıyorsunuz. Adrenali yüksek bu yürüyüşün ardından öğle yemeği almak üzere Rhumerie de Chamarel’e gidiyoruz. Yemeğin ardından Dünyanın Yedi Rengi olarak anılan yürüyüş parkurunda ilerleyip, bölgedeki şelaleleri de gördükten sonra turumuzu tamamlıyoruz. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Katamaran Turu'na katılabilirler. Konaklama yapılan otelin konumuna göre, kuzeyden ya da batıdan kalkan katamaranlar ile tam gün olarak yapılan bu turda; sualtının eşsiz güzelliğini deneyimleyebilir ve Mauritius’un masmavi sularının keyfini sürebilirsiniz. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: MAURITIUS
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler ekstra olarak düzenlenen Büyük Balık Avı Turu'na katılabilirler. Mauritius Adası, derin deniz balıkçılığında başı çeken destinasyonlardan biridir. Sahilden yaklaşık 1 kilometre ötede okyanus başlar. Hemen her otelden kiralanabilen teknelerle çıkılan balık avında, merlin balığı, çeşitli köpekbalığı türleri, sarı tuna ve baraküda avlanabilmektedir. Balık avı meraklıları için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Tur bitiminde otele dönüş. Geceleme otelimizde.
8
8.Gün: MAURITIUS / İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Akşam üzeri havaalanına transfer. Türk Hava Yolları'nın TK 161 sefer sayılı uçağı ile 20.05'te İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
9
9.Gün: İSTANBUL
Yerel saat ile 04.45’te varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı oda da kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
TK 730 İstanbul Mauritius 01:25 12:10
TK 731 Mauritius İstanbul 20:05 04:45
 
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU