Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Phuket Turu

separator
Fiyat 7 Gece 8 Gün
Aşağı kaydırın

Phuket Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 7 Gece 8 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

7 Gece 8 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 14.30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / PHUKET
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 172 sefer sayılı uçuşu ile 14.30'da Phuket’e hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2
2. Gün: PHUKET
Yaklaşık 9,5 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 04.00’de Tayland’ın en popüler tatil beldesi olan Phuket’e varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracımız ile karşılama ve Phuket’in en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Yorgunluğunuzu atabilir ya da deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama otelimizde. (Check-in saatinden çok önce varılması sebebiyle, varışınızı takiben odanızı alabilmek adına, bir gün önceki gecenin de satın alımını yapmanızı tavsiye ederiz)
3
3. Gün: PHUKET
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Phuket Adası Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda, Phuket Adası'nın muhteşem güzelliklerine tanıklık etme şansını yakalayacaksınız. Turumuza otelden alınmanızla başlayarak, Phuket Town olarak tabir edilen bölgede Malacca tarzı evleri, yerel çarşıyı, ünlü Wat Chalong Tapınağını ve en güzel fotoğrafların çekilebileceği seyir tepesini ziyaret ediyoruz. Bu turun ardından dileyen misafirler için Thai masajını tanıma ve deneyimleme imkanı da olabilecektir. Tur bitiminde otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.
4
4. Gün: PHUKET
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Phi Phi Adası Turu'na katılabilirler. Otelimizden sürat motorunun kalktığı limanlardan birine transfer olmanız ile başlayan turumuz, Phi Phi Adası'na yolculuk ile devam edecek. Yol esnasında; Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bey görülecek. Adalardan birinde öğle yemeğinin ardından Phi Phi Adası'nda serbest zaman tanınacak. Buradaki muhteşem güzellikteki koyda yüzebilir ve turkuaz suların tadını çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen James Bond Adası Turu'na katılabilirler. Otelimizden katamaranların kalktığı küçük limana doğru yola çıkıyoruz. Limandan James Bond filmlerinin burada çekilmesinin ardından dünya çapında üne kavuşan adaya hareket ediyoruz. Katamaran yolculuğunuz esnasında, Tayland’ın rüzgar ve dalga aşınmaları sonucu şekillenmiş ve muazzam güzellikte bir yapıya kavuşmuş kayalarını fotoğraflayabilirsiniz. Tur esnasında, katamaranların demirlediği bir bölümde, kanolara binerek, ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilir, doğal havuza dönmüş alanlarda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme otelimizde.
6
6. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Tiger Kingdom isimli kaplanlarla dolu merkeze gidebilirler. Burada boy boy kafeslenmiş kaplanlarla yakınlık kurabilir, onları besleyebilir ya da fotoğraf çektirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Alışveriş yapabilir ya da Thai mutfağının zengin çeşnilerini deneyebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
8
8. Gün: PHUKET / İSTANBUL
Erken sabah kahvaltısından sonra dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Türk Hava Yolları’nın TK 173 sefer sayılı uçuşu ile 05.30’da İstanbul’a hareket. Aynı gün yerel saat ile 12.00'de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
TK172 İstanbul Phuket 14:30 04:00
TK173 Phuket İstanbul 05:30 12:00
 
 •  Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU