Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Seyşeller Turu

separator
Fiyat 5 Gece 7 Gün
Aşağı kaydırın

Seyşeller Turu

'dan itibaren kişi başı

Türk Hava Yolları ile 5 Gece 7 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

5 Gece 7 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 01.40
 • Dahil Olanlar
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / SEYŞELLER
İstanbu Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ndeki işlemlerden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 748 sefer sayılı uçuşu ile 01.40'da Seyşeller’e hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 10.55’te Mahe Adası'na varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel karşılama ve sizi bekleyen aracımız ile otelimize transfer. Otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: SEYŞELLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz, lokal rehberler tarafından organize edilecek olan, ekstra Mahe Adası Turu'na katılabilirler. Bu tur; Seyşeller’in başkenti Victoria’da yapılacak gezintiyle başlayıp Saat Kulesi, Selwyn-Selwyn Clark Market gibi yerleri görüp, Seyşeller’in renkli dünyasını tanımanızla devam ediyor. Çay tarlaları, botanik bahçeler ve el sanatları atölyelerinin ziyaretiyle devam eden turun bitiminde otele dönüş. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: SEYŞELLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Reef Safari Turları'ndan birine katılabilir. Seyşeller’in koruma altına alınmış müthiş deniz yaşamına tanıklık edebilir ve şnorkel ekipmanlarıyla su altında renkli bir keşfe çıkabilirler. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: SEYŞELLER
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, lokal rehberler tarafından ekstra organize edilecek olan “Island Combo – Praslin & La Digue” turuna katılabilirler. Seyşeller’in Mahe’den sonraki en büyük iki adası olan Praslin ve La Digue adalarının gezileceği bu turda; UNESCO Dünya Mirası listesinde olan Vallee de Mai ismi verilen, Seyşeller’e özgü Coco De Mer isimli palmiye ağaçlarının yetiştirilme alanları ve bu alanlara ev sahipliği yapan Seyşeller’e özgü siyah papağanlar görülecek, lokal köylerde Creole kültürüne tanıklık edilecek, öğle yemeğinde Creole mutfağının birbirinden ilginç ve lezzetli tatlarını deneyimlenip dünyanın en meşhur plajlarının başında gelen “Anse Sourse d’Argent” plajında yüzülebilecektir. Dünyanın en çok fotoğraflanan plajı olma özelliğini de taşıyan bu bölgede geçireceğiniz keyifli saatlerin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: SEYŞELLER
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Seyşeller’in turkuaz renkli sularında yüzebilir, dinlenebilir veya lokal marketlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: SEYŞELLER / ISTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Akşamüzeri otelden ayrılarak havalimanına doğru hareket. Yerel saat ile 21.00’de Türk Hava Yolları'nın TK 749 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
7
7. Gün: ISTANBUL
Yerel saat ile 04.10’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
TK 748 İstanbul Mahe 01:40 10:55
TK 749 Mahe İstanbul 21:00 04:10+1
 
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU