Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Bali Adası

separator
Fiyat 5 Gece 8 Gün
Aşağı kaydırın

Bali Adası

'dan itibaren kişi başı

Qatar Hava Yolları ile 5 Gece 8 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

5 Gece 8 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 19.30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / DOHA
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Qatar Hava Yolları'nın QR 244 sefer sayılı uçuşu ile 19.30'da Katar’ın başkenti Doha’ya hareket. Yerel saat ile 23.35’te Doha’ya varış.
2
2. Gün: DOHA / BALİ
Doha’ya varışın ardından 02.55'te Qatar Hava Yolları'nın QR 962 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Bali Adası’na hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 9 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 17.20'de Bali Adası’nın başkenti olan Denpasar’a varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile Bali’nin en güzel plajlarından birindeki otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  ekstra olarak düzenlenen Kintamani Volkan Turu’na katılabilirler. Tam gün sürecek bu turda; sabah 08.30 lobiden hareketle, önce Batu Bulan’daki Barong dansını izliyoruz, ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış batik işçiliğinin yapıldığı atölyeleri geziyoruz. Daha sonra sırası ile gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyü'nü ve ahşap oymacılığı ile ünlü Mas Köyü'nü ziyaret ediyoruz. Buradaki kısa molalarımızın ardından Kintamani bölgesine doğru devam ediyoruz. Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Dönüş yolunda; Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçeleri geziyoruz. LUWAK kahvesinden de tadabileceğimiz bu molamız sonrası Maymun Ormanı'nı görüp, Kutsal Su Tapınağı’nı ziyaret ediyoruz. Bali’nin dünyaca ünlü pirinç teraslarına nazır vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Bali Adası'nı ve kültürünü özümsemiş olarak otelimize geri dönüyoruz. Turumuz takriben 9 saat sürmektedir. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: BALİ
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Uluwatu Tapınağı ve Keçak Dansı Turu'na katılabilirler. Saat 16.00 gibi otelimizin lobisinden hareketle başlayan tur, yarım saatlik bir yolculuk sonunda Uluwatu Bölgesine varışımız ile devam eder. Uluwatu Tapınağı'na belinize Mayala Peştemali (sarong) sarıldıktan sonra giriş yapabiliyorsunuz. Tapınağın kalbine gelmeden geçilen yolda, tapınağa bekçilik eden maymunları görüp fotoğraflayabilirsiniz. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusu'nu ve 70 metre yükseklikten sizleri etkisi altına alacak okyanus dalgalarını izlemekten büyük keyif duyacaksınız. Saat 18.00'de keçak dansını gün batımı ile birlikte izlerken, bu muhteşem atmosferde bambaşka duygulara kapılacaksınız. Dans bitiminde bizi bekleyen aracımızla otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Rafting ve Fil Safari Turu'na katılabilirler. Tam gün süren bu turumuzda sabah 08.30 lobiden hareketle önce adanın kuzeyindeki Ubud Bölgesi'nde bulunan rafting noktasına gidiyoruz. Ön bilgilendirmeden sonra rafting parkurumuzda eğlencenin tadını çıkarıyoruz. (Herkesin kolaylıkla katılımcı olabileceği seviyededir) Rafting sonrası açık büfe öğle yemeğimizi yine burada alıyoruz. Daha sonra fil safari alanı olan Taro Parkı'na devam ederek burada yaklaşık 30 dakika sürecek olan fil gezintisini gerçekleştiriyoruz. Bu eğlenceli geçecek turumuzun ardından, otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: BALİ
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra Tanat Loh Turu'na katılabilirler. Yarım günlük bu tur için öğleden sonra 14.30'da lobiden hareket ediyoruz. Önce adanın ikinci büyük tapınağı olan Mengwi Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Daha sonra Bali’nin simgelerinden, okyanusun üstünde bir kayaya inşa edilmiş olan Tanah Lot Tapınağı'na varıyoruz. Burada gün batımını izledikten sonra otele dönüyoruz. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: BALİ / DOHA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumun tadını çıkarabilir ya da meşhur Bali masajını deneyimleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde dönüş yolculuğumuz için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor.
8
8. Gün: DOHA / ISTANBUL
Qatar Hava Yolları'nın QR 961 sefer sayılı uçağı ile 00.35'te Doha’ya hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yerel saat ile 05.20'de Doha’ya varış. Qatar Hava Yolları'nın QR 241 seferi ile saat 09.05'te kalkış ve 13.30'da İstanbul'a (Sabiha Gökçen Havalimanı'na) varış. Turumuzun sonu. İstanbul’a hoş geldiniz.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
 
QR244 İstanbul Doha 19:30 23:35
QR962 Doha Bali 02:55 17:20
QR961 Bali Doha 00:35 05:20
QR241 Doha İstanbul 09:05 13:30
 
 • Qatar Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Sabiha Gökçen ve İstanbul Havalimanı çıkışlar arası fiyat farkı yoktur; tercihin belirtilmesi gerekmektedir.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU