Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Doha Turu

separator
Fiyat 3 Gece 4 Gün
Aşağı kaydırın

Doha Turu

'dan itibaren kişi başı

Qatar Hava Yolları ile 3 Gece 4 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

3 Gece 4 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 13.20
 • Dahil Olanlar
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / DOHA
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Qatar Hava Yolları'nın QR 240 sefer sayılı uçağı ile 13.20’de Katar’ın başkenti Doha’ya hareket. Yaklaşık 5 saat sürecek olan yolculuğun ardından yerel saat ile 17.35’te Doha’ya varış. Bagaj alım, gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracınız ile otelinize transfer ve yerleşme. Dinlenmek ve gezmek için serbest zaman. Konaklama otelinizde.
2
2. Gün: DOHA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade edebilir ya da alışveriş yaparak gününüzü geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Çöl Safari Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda; 4X4 jiplerle çölde unutulmaz bir deneyim yaşayabilir, deve ile gezebilir ya da bu otantik atmosferde değişik fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: DOHA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade edebilir ya da alışveriş yaparak gününüzü geçirebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz İslami Eserler Müzesini ziyaret edebilir ya da körfezin incisi Pearl Qatar’da vakit geçirebilirler. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: DOHA / ISTANBUL
Kahvaltıdan sonra havalimanı transfer saatine dek serbest zaman. Öğlene doğru havalimanına transfer ve Qatar Hava Yolları'nın QR 245 sefer sayılı uçuşu ile 13.40'da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Qatar Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU