Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Küba Turu

separator
Fiyat 7 Gece 9 Gün
Aşağı kaydırın

Küba Turu

'dan itibaren kişi başı

Varadero (2) Trinidad (1) Havana (4)

Türk Hava Yolları ile 7 Gece 9 Gün

T.C. vatandaşları Küba için vizeye tabidir. Vize uygulanacak pasaportlarda dönüş tarihi itibariyle 6 ay geçerli süre bulunması gerekmektedir.

7 Gece 9 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 01.10
 • Dahil Olanlar
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: İSTANBUL / HAVANA / VARADERO
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları'nın TK 183 sefer sayılı uçuşu ile 01.10'da Karayip Denizi'nin en güzel adalarından biri olan ve komünist rejimin hala devam ettiği sayılı ülkelerden Küba’nın başkenti Havana’ya hareket. Uçakta gece yolculuğu.Yerel saat ile 08.00'de, puro ve salsanın başkenti Havana’ya varış. Havalimanında sizi bekleyen özel aracımız ile adanın kuzey sahilindeki yarımada üzerine kurulu Varadero’ya hareket. Yaklaşık 2,5 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından otelimize varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
2
2. Gün: VARADERO
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Katamaran Turu'na katılabilirler. Sabah erken saatlerde başlayacak bu turda, Küba’nın kuzey sahillerinde tam gün sürecek bir tur yapacak ve bölgedeki küçük adaları ziyaret ederek, burada yunuslarla yüzme imkanı da bulabileceksiniz. Öğle yemeğinin de dahil olduğu bu turun sonunda otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: VARADERO / CIENFUEGOS / TRINIDAD
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkışınızı yaparak, özel aracınız ile tütün endüstrisinin bel kemiği olan, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nin Küba’daki en önemli parçalarından olan Trinidad’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde, Cienfuegos şehrine uğrayarak kısa bir şehir turu yapma imkanı. Trinidad’a varışın ardından yapılacak şehir turunda; Plaza Mayor, Santisima Trinidad Katedrali, Palacio Cantero Müzesi, senkretik kilisesi ve dar sokakları ve tarihi avlularıyla bezeli şehir merkezini görebilirsiniz. Bu gezintinin ardından otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
4
4. Gün: TRINIDAD/ SANTA CLARA / HAVANA
Kahvaltıdan sonra 1958’deki Küba Devrimi'nde en kilit savaşların yaşandığı Santa Clara’ya hareket. Burada ünlü devrimci lider Che Guevera’nın anıtı ve mozolesi ile tren anıtını ziyaret. Küba tarihi açısından çok önemli yer tutan bu anıtların ziyaretinin ardından başkent Havana’ya hareket. Varış ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: HAVANA
Kahvaltıdan sonra tam gün serbest zaman. Arzu edenler için ekstra düzenlenen Havana Şehir Turu sunuyoruz. Bu tur esnasında, çoğu UNESCO’nun koruması altında olan Barok tarzı binalar, eski Amerikan arabaları ile ünlü sokaklar, Fidel Castro’nun devrim nutuklarını okuduğu Devrim Meydanı, El Capitolio, Katedral meydanı, Armas Meydanı, El Morro Kalesi, Prado Caddesi, Hemingway’in gittiği barlar sokağı ve Floridita Bar görülecek yerler arasında. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
6
6. Gün: HAVANA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Çevreyi gezebilir, bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak meşhur Küba purolarının yapıldığı Pınar del Rio’nun bulunduğu Vinaes Vadisi’ni ziyaret edebilirler. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: HAVANA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Çevreyi gezebilir, bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak  Ernest Hemingway’in yaşadığı yer olan La Vigia’yı; balıkçı köyü Cojimar’ı, Hemingway Heykeli'ni, Havana Denizcilik Kulübü'nü ve Devrim Müzesi'ni ziyaret edebilirler. Tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelimizde.
8
8. Gün: HAVANA / İSTANBUL
Sabah erken alınacak kahvaltının ardından dönüş için havalimanına transfer. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından da Türk Hava Yolları'nın TK 183 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.00’da İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
9
9. Gün: İSTANBUL
Yerel saat ile 09.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
 
TK 183 İstanbul Havana 01:10 08:00
TK 183 Havana İstanbul 10:00 09:00
 
 • Türk Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU