Bizi Takip Edin!

Bizi Takip Et
GO UP

Phuket, Singapur Turu

separator
Fiyat 7 Gece 10 Gün
Aşağı kaydırın

Phuket, Singapur Turu

'dan itibaren kişi başı

Phuket (5) Singapur (2)

Singapur Hava Yolları ile 7 Gece 10 Gün

Bu tur için VİZE gerekmemektedir. T.C. vatandaşları dönüş tarihi itibari ile 6 ay geçerli süresi olan pasaportlarıyla giriş yapabilmektedir.

7 Gece 10 Gün
 • Kalkış
  Uçuş saatinizden en az iki saat önce havalimanında bulunmalısınız.
 • Kalkış Zamanı
  Yaklaşık 13.30
 • Dahil Olanlar
  Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
  Çift Yönlü Transfer
  Konaklama
  Uçak Bileti
 • Dahil Olmayanlar
  Bahşişler
  Ekstra Turlar
  Havaalanı Vergisi
  Kişisel Harcamalar
  Lokal Rehberlik Hizmetleri
  Seçilen Otele Göre Yemek Planı
  Seyahat Güvence Paketi
  Vize Ücreti
  Yurt Dışı Çıkış Harcı
1
1. Gün: ISTANBUL / SINGAPUR
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bilet, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra Singapur Hava Yolları'nın SQ 391 sefer sayılı uçuşu ile 13.30'da Singapur’a hareket. Uçakta gece yolculuğu.
2
2. Gün: SINGAPUR / PHUKET
Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 05.00’te Singapur’a varış. Burada uçak değiştirerek 08.00'de Singapur Hava Yolları'nın SQ 5050 sefer sayılı bağlantı uçağı ile Tayland’ın en popüler tatil beldesi olan Phuket’e hareket. Yerel saat ile 07.35’te varış. Pasaport ve bagaj alım işlemlerinin ardından sizi bekleyen özel aracımız ile karşılama sonrası Phuket’in en güzel plajlarından birinde olan otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.
3
3. Gün: PHUKET
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Phuket Adası Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda, Phuket Adası'nın muhteşem güzelliklerine tanıklık etme şansını yakalayacaksınız. Turumuza otelden alınmanızla başlayarak, Phuket Town olarak tabir edilen bölgede Malacca tarzı evleri, yerel çarşıyı, ünlü Wat Chalong Tapınağını ve en güzel fotoğrafların çekilebileceği seyir tepesini ziyaret ediyoruz. Bu turun ardından dileyen misafirler için Thai masajını tanıma ve deneyimleme imkanı da olabilecektir. Tur bitiminde otelimize dönüş ve geceleme otelinizde.
4
4. Gün: PHUKET
Kahvaltıdan sonra serbest zaman. Deniz, güneş ve kumdan istifade fırsatı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen tam günlük Phi Phi Adası Turu'na katılabilirler. Otelinizden sürat motorunun kalktığı limanlardan birine transfer olmanız ile başlayan turumuz, Phi Phi Adası'na yolculuk ile devam edecek. Yol esnasında, Phi Phi Ley Adası, Pile Mağarası ve Maya Bey görülecek. Adalardan birinde öğle yemeğinin ardından Phi Phi Adası'nda serbest zaman tanınacak. Buradaki muhteşem güzellikteki koyda yüzebilir ve turkuaz suların tadını çıkarabilirsiniz. Tur bitiminde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
5
5. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen James Bond Adası Turu'na katılabilirler. Otelimizden katamaranların kalktığı küçük limana doğru yola çıkıyoruz. Limandan James Bond filmlerinin burada çekilmesinin ardından dünya çapında üne kavuşan adaya hareket ediyoruz. Katamaran yolculuğunuz esnasında, Tayland’ın rüzgar ve dalga aşınmaları sonucu şekillenmiş ve muazzam güzellikte bir yapıya kavuşmuş kayalarını fotoğraflayabilirsiniz. Tur esnasında, katamaranların demirlediği bir bölümde, kanolara binerek, ilginç mağara oluşumları içerisinde gezinebilir, doğal havuza dönmüş alanlarda yüzmenin tadına varabilirsiniz. Tur bitimi otelinize transfer ve geceleme otelimizde.
6
6. Gün: PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Tiger Kingdom isimli kaplanlarla dolu merkeze gidebilirler. Burada boy boy kafeslenmiş kaplanlarla yakınlık kurabilir, onları besleyebilir ya da fotoğraf çektirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.
7
7. Gün: PHUKET / SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer. Singapur Hava Yolları'na ait MI 751 sefer sayılı uçuş ile saat 10.15'te Singapur’a hareket ve yerel saat ile 13.00'de Singapur’a varış. Pasaport, gümrük ve bagaj alım işlemlerinin ardından özel aracımız ile alanda karşılanma ve otelimize transfer. Dileyen misafirlerimize ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Singapur Şehir Turu sunuyoruz. Bu turumuzda sırasıyla; Parlamento Binası, Padang, Çin Mahallesi ve botanik bahçeleri görülüyor. Orkideleriyle ünlü Singapur’daki botanik bahçe ziyaretimizin ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.
8
8. Gün: SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Sentosa Adası Turu'na katılabilirler. Singapur’un güneyinde bulunan tropikal bitki örtüsüne sahip bu tatil adasına, kara yoluyla olduğu gibi, 55 metre yükseklikte bulunan teleferik ile de gitmek mümkündür. Adadaki çeşitli müzeleri gezebilir, devasa akvaryumdaki köpekbalıkları ve türlü tropikal balığı gözlemleyebilir ya da Universal Studioları'nda vaktinizi eğlenerek geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
9
9. Gün: SINGAPUR
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dinlenme ve alışveriş imkanı. Clark Quay'de yemek yiyebilir ya da Orchard Road’un muhteşem atmosferinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Akşam saatlerinde bagajlarımızı teslim aldıktan sonra dönüş yolculuğu için havalimanına transfer.
10
10. Gün: SINGAPUR / İSTANBUL
Singapur Hava Yolları’nın SQ 392 bağlantı seferi ile saat 01.50’de İstanbul’a hareket. Uçakta gece yolculuğu. Yaklaşık 10 saat sürecek olan uçuşun ardından yerel saat ile 08.25’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.
 • Çocuk indirimleri, çocukların anne baba ile aynı odada kalması halinde geçerlidir.
 • Programda belirtilen ekstra turların saatleri ve günü değişebilir.
 • Programda belirtilen saatler tarifeli seferlerdir ve hava yolundan alınmıştır. Olası değişikliklerden veya rötarlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • Herhangi bir nedenle yolcunun uçağı kaçırmasından dolayı olabilecek sorunlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Otellerin Check-In saati 14.00 ve Check-Out saati 12.00'dir.
 
 
SQ391 İstanbul Singapur
SQ938 Singapur Bali
SQ949 Bali Singapur
SQ392 Singapur İstanbul
 
 • Singapur Hava Yolları istediği zaman uçuş saatlerinde değişiklik yapabilir.
 • Fiyatlandırma en düşük sınıf baz alınarak yapılmıştır. Gidilecek tarih seçildiğinde, uçuş sınıfından doğabilecek değişiklik fiyatlara yansıtılacaktır.
Talebinizi Bırakın! Seyahatinizi Tasarlayalım

  Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

  Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza metni kapsamında onay veriyorum.

  X
  TALEP FORMU